kadeřnictví S3H

Veronika Malotínová

Jsem Vaše nová kadeřnice – dlouholetá sousedka z Prahy 9 – Veronika Malotínová. Po vyučení v roce 2008 jsem postupně prošla několika pražskými salony dobrých jmen s profesionálními výsledky. Posledních šest let jsem pracovala v sousedství vysokých škol na Praze 6, často s mladými a zahraničními klienty, se kterými mluvím anglicky.

Z předchozích míst si přináším profesní i lidské obohacení, ale také jedno zjištění: Nepotřebuji vysílat své modely na mola kadeřnických soutěží ani bojovat o místo ve velkém týmu.

Píše se rok 2020 a já si plním přání – otevřít vlastní, osobité kadeřnictví. Ráda bych s Vaším přispěním vytvořila příjemné kadeřnictví s klidnou atmosférou. Možná spíš útulný obývák, ve kterém můžete posedět s kávou Nespresso, hudbou streamovanou ze Spotify a s připojením k internetu. Já ovšem mezitím budu soustředěně pracovat na tom, abyste se při odchodu cítili co nejlépe a byli s mojí prací spokojeni.

Mám silný vztah k přírodním materiálům, proto se snažím omezit používání syntetických produktů. Nabízím plný sortiment luxusní přírodní vlasové kosmetiky INSIGHT Professional. Hlavní účinné složky přípravků pochází z ekologického zemědělství a certifikovaných plodin. V produktech se nepoužívají parabeny, silikony, syntetická pěnidla SLS/SLES ani minerální oleje. Nejsou v nich alergeny, zato jsou obohacené o rostlinné extrakty a oleje.

© František Malotín