S3H [střih]

Slovní hříčka i naše profesní doména

Veronika Malotínová

Jsem Vaše nová kadeřnice – dlouholetá sousedka z Prahy 9 – Veronika Malotínová. Po vyučení v roce 2008 jsem postupně prošla několika pražskými salony dobrých jmen s profesionálními výsledky. Posledních šest let jsem pracovala v sousedství vysokých škol na Praze 6, často s mladými a zahraničními klienty, se kterými mluvím anglicky.

Z předchozích míst si přináším profesní i lidské obohacení, ale také jedno zjištění: Nepotřebuji vysílat své modely na mola kadeřnických soutěží ani bojovat o místo ve velkém týmu.

Píše se rok 2020 a já si plním přání – otevřít vlastní, osobité kadeřnictví. Ráda bych s Vaším přispěním vytvořila příjemné kadeřnictví s klidnou atmosférou. Možná spíš útulný obývák, ve kterém můžete posedět s kávou Nespresso, hudbou streamovanou ze Spotify a s připojením k internetu. Já ovšem mezitím budu soustředěně pracovat na tom, abyste se při odchodu cítili co nejlépe a byli s mojí prací spokojeni.

Mám silný vztah k přírodním materiálům, proto se snažím omezit používání syntetických produktů. Upřednostňuji bezamoniakové barvy Essensity od Schwarzkopf Professional. Také nabízím plný sortiment luxusní přírodní vlasové kosmetiky INSIGHT Professional. Hlavní účinné složky přípravků pochází z ekologického zemědělství a certifikovaných plodin. V produktech se nepoužívají parabeny, silikony, syntetická pěnidla SLS/SLES ani minerální oleje. Nejsou v nich alergeny, zato jsou obohacené o rostlinné extrakty a oleje.

© František Malotín

Autorem fotografií přírody vystavených v kadeřnictví je můj dědeček, František Malotín. Za podporu chci poděkovat své rodině i přátelům, kteří mi pomáhají, především však svému otci Radkovi Malotínovi, bez kterého by projekt nevzniknul. Za vstřícnost děkuji také členům bytového družstva Lehovec.